Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

Türk oyun server kiralama firması

Oyun Server Kiralama Hizmeti Nedir?

Steam üzerinden oynadığınız oyunlarda başkalarının serverlarına girip oyununu oynamaktan sıkıldınız mı ? Keşke kendime ait serverım olsa dediğiniz olduysa bizler bu noktada bu isteklerinizi gerçekleştirme için buradayız. Steam üzerinde bulunan bir çok oyunun server kurma hizmetini sizlere sunuyoruz. Piyasada en çok satılan csgo server kiralama içinde sizlere hizmet sunuyoruz. Her türlü eklentiyi teknik destek ekibimiz sizler için hazırlayıp sunucunuzu ayarlamada yardımcı olurlar.

 

Oyun server kiralama hizmetlerinde tüm dünyada en çok satışı olan ve en çok server kurulan minecraft oyunu içinde en iyi hizmeti sunuyoruz. Eğer sizlerde minecraft sever birisiyseniz hemen detaylar için minecraft server kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Neden ServerKurma.com?

%100 Türk hizmeti ve sermayesi olan firmamız Türk yapımı server ve Hosting hizmetinden yararlanmış olacaksınız. Ülkemizde Server kullanımı öncesinde Yurt dışı ve Avrupa kaynaklı ilerliyordu. Artık sitemiz sayesinde en düşük ping değeri ile oyun serverlerını kiralayıp sorunsuz, kesintisiz ve güvenilir şekilde 7/24 hizmetten yararlanabilirsiniz. Tüm oyun hizmerleri için oyun server kiralama sayfamıza bakabilirsiniz

Sunucu Hizmeti Veren Oyunlar ve Ücretleri

En çok tercih edilen oyunları yararlanabileceklerdir. 5 TL’den başlayan fiyatlarla MİNECRAFT, 20 TL’de başlayan fiyatla COUNTER STRİKE GLOBAL OFFENSİVE cs go server kiralama 14 TL İLE UNTURNED, RUST 30 TL, ARK 45 TL, HURTWORLD 22,5 TL, TEAMSPEAK 3 TL’ den başlayan fiyatlarla ve daha birçok oyun ile hizmete sunulmaktadır. Önemli bilgi olarak : Fiyatlar değişiklik gösterebilir bu yüzden güncel fiyatlar için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Teknik destek sayesinde lokasyonları Türkiye de olan serverlar ile özellikle koruma anlamında ve takıldığınız, problem yaşadığınız her türlü konuda uzaman ekiplerimiz tarafından Skype üzerinden iletişime geçildiğinde %100 destekle bütün sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Firmamızın detaylı bilgi için Serverkurma ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli teknik ekibimiz sizlere hizmet vermek için bekliyor olacaklardır. Eğer aradığınız oyun serverını bulamıyorsanız hemen bize mail atarak o oyunun server kurma hizmetini eklememizi isteyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz oyun serverına kavuşabilir arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

 

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar