404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

PlayStation 5’in çıkış tarihi sızdı

Infinity Wards (bir sonraki call of duty Oyununun geliştiricisi) tarafından iş ilanı Playstation 5’in çıkışt tarihine de ışık tuttu. Infinity Ward tarafından verilen ilanda, “Oyun endüstrisinin en parlak, en yeni ve en heyecan verici projelerinden birinde, henüz ismini açıklayamadığımız yeni nesil platformlar için hazırladığımız oyunumuzda bizimle çalışın” şeklinde ifadeler kullanıldı. Bu ilan PS5’e de atıfta bulunuyor olabilir.

Call of Duty, üç farklı stüdyo tarafından dönüşümlü olarak geliştirildi: Treyarch, Infinity Ward ve Sledgehammer Games. Treyarch bu seneki oyunda çalıştığı için, Black Ops IIII (bu bir yazım hatası değil), Infinity Ward unvanı gelecek yıl olacak. Yeni CoD oyunları Ekim ayının başında geldiğinden PS5 için resmi bir zaman çizelgesine sahip olabiliriz.

PS4 Pro, 2016’da duyuruldu. Microsoft’un güncellenmiş, daha güçlü konsolu 2017’de piyasaya çıktı. Sony’nin bir sonraki konsolunun 2019/2020 gibi geleceği söyleniyor. Daha önceki söylentiler de PS5’in 2020’de geleceğine işaret ediyordu.

Bunun sadece spekülasyon olduğunu unutmayın. LinkedIn’deki iş tanımı, CoD veya PS5’ten hiç bahsetmedi. Ayrıca herhangi bir zaman çizelgesi de belirtilmedi.

Bildiğimiz şey, Activision tarafından geliştirilen yeni Black Ops IIII Calling’in 12 Ekim’de konsol ve PC’lere gelecek olması. Fortnite ve PUBG gibi oyunlar tarafından popülerleştirilen Battle Royale modu olmayacak.

Kaynak: Onur Binay – Milliyet

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar