mobil onay

Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

NettaCompany yeni tasarımına kavuştu

Uzun bir süredir sunduğu hizmetlerle yanınızda yer alan NettaCompany yeni tasarımına kavuştu. İnternet dünyasının gelişen ve değişen tüm kurallarına anlık uyum sağlayan, Google Politikalarını benimseyerek hareket eden ve sunduğu tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini benimseyen Nettacompany, şimdide sizler için tasarımını yeniledi.

Yeni ara yüzü ile kullanıcılara daha rahat bir kullanım sağlayan, kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren NettaCompany, yayın hayatına da hız kesmeden devam ediyor. Sizlerde bu kaliteli hizmetler ile tanışmak, bu güne kadar öğrendiğiniz her şeyi tekrar gözden geçirmek isterseniz, zaman kaybetmeden internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hosting paketlerinden, optimizasyon işlemlerine, tanıtım yazılarından SEO çalışmalarına kadar onlarca alanda hizmet sunmaya devam eden NettaCompany, yeni web sitesinin yanı sıra çalışma kadrosunu da geliştirdi. Alanında tamamen uzman ve yaptığı işler ile iz bırakanların buluşma noktası olan NettaCompany, önümüzdeki günlerde de tüm sorularınızın cevabı olmaya devam edecek.

Yüzde 100 mobil uyumlu yeni tasarımı ile hizmet vermeye başlayan NettaCompany, yeni tasarımının tamamlanmasıyla birlikte yeni kampanyalarını da başlattı. Bazı paketlerde Yüzde 85 e varan indirim sunan NettaCompany, kısa bir süre geçerli olan bu kampanyadan faydalanmanız için sizleri de web sitesine davet ediyor. Kampanyalarımızı incelemek, öneri, talep ya da düşüncelerinizi bizlere iletmek için hemen www.nettacompany.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


mobil onay