Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

İnternetten haber sildirme hizmeti

İnternetten haber sildirme hizmeti

Distile.com.tr adresine başvurarak internet üzerinden haber sildirme hizmeti satın alabilirsiniz. Hakkınızda yapılan olumsuz bir haberi internet üzerinden kaldırtmak için, hiç tereddüt etmeden Distile yetkilileri ile iletişim kurunuz. Distile çalışanlarının her biri alanında uzmandır. Sildirmeyi arzu ettiğiniz haberi en hızlı süre içerisinde ortadan kaldırır.

Haber sildirme denildiği zaman akla gelen ilk yer, uzunca bir süredir Distile olmuştur. Distile.com.tr adı altında faaliyet gösteren internet adresi içerisine girenler, buradan Distile tarafından çözülmüş vakaların adedini görebilecektir. Her yıl çok sayıda haber ve içerik, Distile vasıtasıyla ortadan kaldırılmaktadır. Üstelik bu hizmet için asla yüksek ücretler de talep edilmez. En cazip fiyatlarla, markanızı, şahsınızı ya da firmanızı koruma altına alabileceksiniz.

İnternet üzerinden haber kaldırma işlemi için bu konuda tecrübeli yerler ile çalışmak çok önemlidir. Tek başınıza bir haber sitesine başvurarak, haberinizi kaldırabilmeniz kolay değildir. Bu işte tecrübe sahibi firmalar ile iş yaparsanız, çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Distile, müşterilerine online itibar yönetimi konusunda hizmetler sunar. Firmanızın ya da şahsınızın itibarinı düşürmeye çalışan haber, video ya da fotoğraflar, Distile tarafınca internet ortamından kaldırılır.

Distile yetkilileri ile iletişim kurmak isterseniz, hemen 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilir ya da distile.com.tr isimli web sitesine ziyarette bulunabilirsiniz. Distile.com.tr adresi üzerinden, Distile vasıtasıyla sunulan tüm hizmetleri detaylı bir biçimde inceleme şansı elde edebileceksiniz. Gerek haber sildirme, gerek blog silme, gerekse de online kriz yönetimi gibi hizmetler, Distile yetkililerince sunulan hizmetlerden sadece bazılarıdır.

Online kriz yönetimi dediğimiz hizmet, en ivedi şekilde ilgilenilmesi gereken hizmetlerdir. İtibarınızı düşürmeye yönelik olarak hazırlanmış haber ya da sosyal medya hesaplarının ortadan kaldırılması, hakkınızda açılan blog sitelerinin silinmesi aciliyet arz ediyor ise, online kriz yönetimi çözümünden yararlanabilirsiniz.

Sadece haber yok etme değil, telif hakkı koruma çalışmaları için Distile yetkililerine başvurabilirsiniz. Özetlemek gerekir ise, Distile müşterilerine; haber, fotoğraf, video kaldırma, online itibar yönetimi, blog silme, sosyal medya hesapları kapatma ve bunun gibi hizmetler sunar.

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar