mobil onay Betboo

Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

Galaxy S9’un tasarımı büyük oranda Galaxy S8’e benzeyebilir

Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri Galaxy S9, yeni bir haberle daha gündeme geldi. İddiaalara göre Galaxy S9 tasarım anlamında S8’den çok farklı olmayacak.
Galaxy S9’un tasarımı büyük oranda Galaxy S8’e benzeyebilir

Samsung, Galaxy S ailesinin yeni üyeleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ta biyometrik güvenliği üst seviyeye çıkarmak için 3MP çözünürlükte iris (göz) tarayıcılar kullanacağını sizlere aktarmıştık. İris tarayıcılar karanlıkta veya düşük ışıkta daha iyi performans sunacak. Çin’in sosyal medya platformu Weibo’dan Ice Universe adlı kullanıcıya göre Galaxy S9 tasarım anlamında S8’den çok farklı olmayacak.

Yine Weibo’da ortaya çıkan çizimlere göre S9’un S8’e benzediğini görebiliriz. Taslakta telefonun arka paneli net biçimde görülüyor. Parmak izi tarayıcısı dikey olarak yerleştirilmiş.

Yine Samsungmobile.News tarafından paylaşılan görsellerde de nu görülüyor. Farklı renk seçenekleri ve daha ince çerçevelerle gelecek S9’da dikkat çeken iki önemli detay var.

İlki çift kamera teknolojisinin sadece Galaxy S9+ modelinde bulunması, ikincisiyse parmak izi sensörünün her iki modelde de arka panelde tutulmaya devam edilmesi.

Kaynak: Milliyet

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


mobil onay Betboo