mobil onay

Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

Ata Benli İrem Figen Bize Hadi Eyvallah Şarkısı Rekor Kırdı!

Ata Benli İrem Figen Bize Hadi Eyvallah Şarkısı Rekor Kırdı!

Bugün sizlere müzik dünyasından bir haber vermek istiyorum. Ata Benli ve İrem Figen tarafından hazırlanan Bize Hadi Eyvallah adlı şarkı, youtube platformunda adeta rekor kırdı.

Henüz yayınlanalı kısa bir süre olmasına rağmen, şarkı inanılmaz derecede yüksek bir ilgi toplamış durumda.

Şarkının müzik ve aranjesi, Ata Benli’ye ait. Sözler ise; Songül Taşbek, İrem Figen, Işık ve Ata Benli tarafından hazırlanmış. Bu güzel parçayı seslendiren isim İrem Figen Işık olmuştur.

İrem Figen Işık, şarkıyı gerçekten içten bir şekilde okuyor. Ruhunuza dokunacak bu şarkıyı, mutlak suretle dinlemenizi tavsiye ediyorum.

Ben açıkçası internette sörf yaparken, son birkaç gündür bu şarkı dışında bir şarkı dinlemez oldum. Şarkının youtube linkini açıp, bittikçe replay tuşuna basar hale geldim 🙂 Bir kez dinleyen bir defa daha dinlemek istiyor. Bazı şarkılarda böyle bir tılsım vardır. Ata benli bize hadi eyvallah şarkısı da bu tarzdan bir şarkı.

Şarkıyı arzu ederseniz, iTunes üzerinden indirebilir, arzu ederseniz de youtube vasıtasıyla dinleyebilirsiniz. Ben fazla iTunes kullanmadığım için, youtube vasıtasıyla dinliyorum şarkıyı.

Ata Benli feat. İrem Figen – Bize Hadi Eyvallah adlı şarkı, youtube üzerinde, hemen hemen yarım milyon kere izlenmiş durumda. Üstelik şarkının yayın tarihi 25 Ocak 2017. Yani yayınlanı 15 gün geçmiş bir şarkı, bu kadar kısa bir süre içerisinde yarım milyona yakın kez dinlenmiş ise, bu şarkı sıradan bir şarkı olamaz.

Youtube üzerinden şarkıyı dinlemeniz akabinde, arzu ederseniz, şarkı hakkındaki yorumlarınızı da yazabilirsiniz. Şarkıyı beğenenler, like butonuna basmayı da unutmasın.

Bu isimler, daha önce Çalsın Sazlar adlı bir şarkı hazırlamışlardı. Ve bu şarkı halen Apple music Zirvedekiler listesinde kendine yer bulmakta. Gerek Çalsın Sazlar, gerekse de Bize Hadi Eyvallah şarkıları youtube.com üzerinde 400.000’den fazla defa izlenmiş.

Yazımın sonunda hem Çalsın Sazlar şarkısının videosunu hem de Bize Hadi Eyvallah adlı şarkının videosunu sizlerle paylaşacağım. Her iyi şarkıyı da beğeneceğinize eminim.

Ata Benli İrem Figen Bize Hadi Eyvallah adlı şarkı için 2017 senesine damga vuracak bir şarkı tanımlamasını yapabiliriz. Ocak 2017 tarihinde yayınlanan bu şarkı, çok kısa bir süre içerisinde büyük beğeni toplamış durumda. Yıl içerisinde bu özel parçanın, yeni dinlenme rekorları kıracağını tahmin ediyoruz.

Tüm yerli ve yabancı müzik platformlarında bulunabilecek; Ata Benli feat. İrem Figen – Çalsın Sazlar şarkısı ile Ata Benli feat. İrem Figen – Bize Hadi Eyvallah şarkısını, eğer henüz dinlemedi iseniz, çok şey kaçırdınız. Şimdi mesajımın sonunda sizlerle Ata Benli bize hadi eyvallah şarkısının iTunes indirme linkini paylaşacağım. Ardından Çalsın Sazlar ile Bize Hadi Eyvallah isimli şarkıların youtube linklerini buradan belirteceğim. Herkese şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

iTunes : Ata Benli bize hadi eyvallah

Ata Benli feat. İrem Figen – Çalsın Sazlar

Ata Benli feat. İrem Figen – Bize Hadi Eyvallah

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


mobil onay