404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

Apple Watch Tanıtıldı!

Bugün merakla beklenen etkinliklerden biri olan Apple Spring Forward sunumuyla ortaya çıkan Apple Watch, beklenilen özelliklere göre birçok yeni ve önemli fonksiyona sahip bir akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor.

Apple Watch Sport – Apple Watch ve Apple Watch Edition modelleri ile karşımıza çıkan 3 farklı saat çeşidi ve 3 farklı malzeme ile geliyor.

İşte bu haberimizde de bu adres üzerinden canlı bloglama olarak tanıtımını yaptığımız Apple Watch’un tüm detayları;

Apple tarafından “Şimdiye kadar ürettiğimiz en kişisel cihaz” olarak lanse edilen Apple Watch, kareye yakın bir ekrana sahip.

En önemli özellik olarak iPhone’unuza gelecek çağrıları, telefonunuzu cebinizden çıkarmadan dahili hoparlörü ve mikrofonuyla cevap verebilmenizi sağlayan Apple Watch’da beklenildiği gibi Siri desteği de bulunuyor. İsterseniz saatteki tuşa basarak, isterseniz de “Hey Siri” diyerek iPhone’daki normal Siri kullanımınızı Apple Watch ile de sağlayabileceksiniz.

Çağrı cevap vermenin yanında mesaj ve diğer mesajlaşma uygulamalarını da Apple Watch üzerinden kullanabileceğiniz saat ile direkt kendi uygulaması üzerinden de cevap verebileceksiniz. E-posta okuma desteği de bulunan saatte gelen maillerinizin sadece başlığını değil içeriğini de rahatça görebileceksiniz.

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar