Türkiye'nin bir numarali hosting markasi

Akıllı Telefonunuz için Yarış Oyunu Tavsiyesi

Akıllı Telefonunuz için Yarış Oyunu Tavsiyesi

Onehost adlı internet adresimiz üzerinden sizlere hep akıllı cep telefonlarındaki yeniliklerden söz ettik. Bugün de akıllı telefonunuzdan oynayabileceğiniz çok özel bir yarış oyunundan bahsedeceğim.

Siz de android telefon kullanıcısı iseniz, hemen https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptologia.trafficsmash sayfasını açarak Traffic Smash: Racer’s Diary Oyununu indirmeye başlayabilirsiniz. Oyun, saniyeler içerisinde telefonunuza inecek ve kurulumu yine birkaç saniyenizi dahi almayacaktır. Bu kadar kısa sürede kurulan bu oyun, sizi saatlerce ekran karşısına kilitleyecek bir kaliteye sahiptir. Bilhassa yarış oyunu meraklıları, bu oyunun tam anlamıyla bağımlısı olabilir.

Traffic Smash: Racer’s Diary adlı oyunda, eski bir askeri canlandırarak trafikte ilerleyeceksiniz. Oyunda sadece araba kullanmıyorsunuz. Arabanızı sürerken, bir yandan etraftaki bonusları ve jokerleri toplayacaksınız. Bir yandan da asker arkadaşlarınızdan yardım alarak, çeşitli hedefleri vuracaksınız. Heyecan, macera ve aksiyon dolu bu özel yarış oyununu beğenirseniz, sevdiklerinizle de paylaşmayı unutmayınız.

araba yarışı

araba

android oyunu

yarış oyunu

Yazar: onehost

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar