OneHost Hizmet Sözleşmesi

Madde 1

Bu sözleşme onehost internet hizmetleri (akademi grup) ve buradan hizmet alan müşteriler arasında akdedilmiştir.

Madde 2

Onehost internet hizmetlerinden alınan herhangi bir ürün Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı düşemez. Sunucularımızda hack, adult içerik, telif haklarına aykırı herhangi bir içerik bulundurulması yasaktır. Aksi takdirde olabilecek tüm maddi ve manevi yükümlülükler müşteriye aittir.

Madde 3

3.1) Onehost internet hizmetleri üzerinden gönderilecek herhangi bir metin,video,ses,görüntü nedeniyle onehost sorumlu tutulamaz. Tüm yükümlülük müşteriye aittir.

3.2) Onehost internet hizmetleri sağladığı site barındırma ve bayilik hizmetlerinde düzenli olarak yedek almaktadır. Lakin herhangi bir nedenle yedeğin bulunamaması nedeniyle sorumlu tutulamaz. Her müşteri kendi yedeğini kendi bilgisayarına almakla yükümlüdür.

3.3) Onehost internet hizmetleri üzerinden alınan site barındırma ve bayilik hizmetlerinde müşteriler arzu ederlerse 7 gün içerisinde sebep göstererek para iadesi alabilirler. Bu durumda sadece 7 günlük kullanım miktarı ve banka kesim ücreti tahsil edilerek iade gerçekleştirilir. Hizmetin başlamasından 7 gün geçtikten sonra para iadesi talep edilmesi durumunda ise 48 Tl hesap aktivasyon ücreti, 3 tl eft ücreti, kullandığı gün miktarınca oluşan ücret müşteriden tahsil edilir. Ve geriye kalan tutara dair iade işlemi yapılır.

3.4) Alan adı, sunucu kiralama, Sanal sunucu kiralama, lisans, web tasarım hizmetlerinde geri iade söz konusu değildir.

3.5) Destek kapsamımız site içeriği ve üçüncü sınıf yazılımları kapsamamaktadır. Yanlızca ana sunucu üzerinde oluşabilecek hatalar onehost internet hizmetlerinin sorumluluğundadır.

3.6) 3.5 da belirtilen destek kapsamımıza girmeyen konularda müşteriler ücretli olarak destek alabilirler. Ücretin fiyatı onehost internet hizmetleri tarafından belirlenir

3.7) Sunucu üzerinde oluşabilecek hard disk yanması gibi sebeplerden dolayı oluşabilecek veri kayıplarından onehost internet hizmetleri sorumlu değildir

3.8) Müşterilerimiz sunucu üzerinden telif haklarına aykırı herhangi bir içerik bulunduramazlar.

3.9) Sunucu üzerinden kesinlikle izinsiz toplu mail, spam mail gönderilemez.

3.10) Onehost internet hizmetleri müşterilerini zor durumda bırakacak herhangi bir durumda (Ddos attack, veri hırsızlığı, güvenliği tehdit edebilecek herhangi bir yazılım, shell scriptler, exploritler) onehost sözleşmeyi fesh etme ve bu gibi durumlarda ücreti iade etmeme hakkına sahiptir.

3.11) Sistemin aşırı kullanılması durumunda onehost internet hizmetleri sözleşmeyi fesh etme hakkına sahip olup, hizmet alınmayan sürenin ücretini müşteriye iade etmekle yükümlüdür.

3.12) Onehost.net satış fiyatlarını değiştirme hakkını elinde tutar.

3.13) Onehost.net sunucu, lokasyon değiştirme hakkına sahiptir.

3.14) Onehost.net müşteri bilgilerini saklama, mesaj gönderebilme, makamlardan istendiği takdirde paylaşma haklarına sahiptit.

Madde 4

Hizmet alan bütün müşterilerimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaklardır. Bu sözleşme anlaşma fesh edilene kadar geçeli olacaktır.